Найдешевший кросовер Tesla багато потенційних покупців очікують побачити після модернізації незабаром. Про новий дизайн Tesla Model Y розмови йдуть все частіше, але вперше електрокар показали на фото після рестайлінгу.

Офіційно виробник ще нічого не підтверджував. А Ілон Маск навіть казав, що найближчим часом такої машини чекати не варто. Як завжди, його словам вірити не варто – ось черговий доказ. Нову Tesla Model Y 2025 модельного року показали на Reddit, інформує OBOZ.ua.

Електричний кросовер сьогодні відомий під назвою Tesla Model Y Juniper. Це назва прототипу. Дизайн від нас поки що приховують за допомогою темних чохлів на кузові.

Швидше за все новинка отримає ті ж зміни, що ми побачили у нової Tesla Model 3 2024 року. У дизайні компактного електричного седана після рестайлінгу з’явилися нові горизонтальні фари простої форми у стилі старшої Model S та інший бампер з акуратним повітрозабірником внизу. Позаду з’явилися нові ліхтарі у вигляді бумерангу.

Максимальний запас ходу нової Tesla Model 3 2024 модельного року в модифікації Long Range складає 629 км. З дисками на 18 дюймів запас Tesla Model 3 Long Range збільшується до 678 км. Базова Tesla Model 3 Standard Range RWD (задній привід) має збільшений до 513 км запас ходу. Очевидно, схожа програма змін очікується і для кросовера.