- 10 апреля 2025
- "Фокус"
У Великій Британії знайшли занедбану колекцію старовинних автомобілів. Машини не одне десятиліття іржавіють на території покинутого маєтку. Про цікаву знахідку розповіли у відео на Youtube-каналі Abandoned Places Hidden Spaces.
У колекції зібрано понад десяток машин британського виробництва. Точне місце розташування маєтку не розкривають, аби автомобілі не викрали і не пошкодили. Вдалося встановити, що вони стоять покинутими приблизно 30-40 років.
Стан більшості ретроавто залишає бажати кращого. Вони покрилися іржаю, а деякі машини частково розібрані. Одні автомобілі стоять просто неба, інші – в гаражі, який частково завалився.
У колекції вистачає раритетів. Приміром, можна побачити спорткар Daimler SP250 1959 року: виготовлено лише 2654 таких кабріолети зі 140-сильним V8.
Надворі іржавіє седан Lagonda 2,6 Litre кінця 40-х із двигуном, який встановлювали на спорткари Aston Martin. Крім того, можна ідентифікувати седан Rover P5, розкішний Rolls-Royce Silver Wraith і спортивний Triumph GT6.
Є і доволі масові моделі на кшталт Sunbeam Rapier чи Riley 2,6 60-х років. А ще у дворі зберігається бронеавтомобіль Daimler Ferret, який навіть зараз використовується у ЗСУ.