У Києві помітили рідкісний спортивний автомобіль Fiat Coupe 1999 року, який є справжнім ексклюзивом на вітчизняних дорогах. Фотографії незвичайного авта поширив Instagram-паблік t.o.p.c.a.r.s_ua, повідомляє «Автотема».

Fiat Coupe справедливо вважається однією з найпомітніших машин 90-их. Купе випускали з 1993 до 2000 року, загальний тираж склав трохи менше 73 тисяч одиниць. Зараз таких авто залишилося дуже мало, що робить кожен вцілілий екземпляр справжнім раритетом.

Автомобіль створювали в італійському дизайн-ательє Pininfarina, яке прославилося співпрацею з Ferrari. Завдяки яскравому зовнішньому вигляду і схожості з італійськими суперкарами, Fiat Coupe дістав прізвисько «Ferrari для бідних».

Попри спортивну зовнішність, Coupe побудований на передньоприводному шасі хетчбека Tipo. Його комплектували бензиновими моторами об’ємом від 1,8 до 2,0 літрів, чия віддача доходила до 220 к.с. у версіях з турбонаддувом.

Під капотом зафіксованого в українській столиці екземпляра встановлений 131-сильний двигун на 1,8 л, якій працює у зв’язці з 5-ступінчастою «механікою». Це один із небагатьох таких автомобілів, що зберігся в оригінальному стані.