Щомісячний обсяг виробництва українських САУ “Богдана” досяг 36 одиниць, інформує Army Technology. Серійне складання зазначених артсистем стартувало в першій половині 2023 р. На поточний момент відомо про 5 версій на різних шасі. У травні-2024 щомісячний тираж 10 становив 10 шт., восени – 20, наприкінці минулого року – близько 30-ти.

Виробництво розосереджене між різними майданчиками, частина компонентів випускається за кордоном для мінімізації ризиків. Понад 85% деталей виробляються в Україні. До кінця цього року показник зросте до 95%.

Вартість однієї САУ залежить від типу шасі і варіюється в межах €2,3 млн-2,8 млн. “Богдана” вирізняється високою точністю і гарним ресурсом ствола, але є деякі проблеми з досилачем.

САУ зазначеної моделі є в розпорядженні 18-и бригад Сил оборони, зазначається в матеріалі.