- 30 мая 2025
- "Фокус"
Кросовер Lamborghini Urus потрапив у ДТП в Україні. Недешеве авто отримало серйозні ушкодження.
Аварія сталася на трасі Київ-Чоп поблизу міста Звягель. Через сильний дощ мало місце аквапланування і потужний Lamborghini Urus втратив керованість. Свідок ДТП стверджує, що швидкість кросовера була відносно невеликою – приблизно 120 км/год.
Автомобіль повело на мокрій дорозі і він врізався у металевий відбійник. На щастя, в ДТП ніхто не постраждав, проте кросовер Lamborghini Urus отримав суттєві ушкодження. На відео видно, що постраждали передня частина та правий бік автомобіля. Lamborghini підлягає ремонту, проте він буде недешевим.
Нагадаємо, що ціна Lamborghini Urus в Європі стартує приблизно з 200 000 євро. Спортивний кросовер оснащений 4,0-літровим V8 твін-турбо, який залежно від версії розвиває 650-666 к. с. Розгін до сотні займає 3,4-3,6 с, а максимальна швидкість становить 305 км/год.