- 02 июня 2025
Скоро на ринку з’явиться оновлений бюджетний кросовер Eclipse Cross від Mitsubishi. І перші неофіційні зображення показують, який вигляд він матиме. Попереднє покоління було оновлено в 2017-му році і реалізувало в серійне виробництво концепт під назвою XR-PHEV. Далі був рестайлінг в 2020-му, але чисто поверхневий і ось зараз готується щось більш грандіозне.
Традиційно для сьогодення це буде альянс тріо Renault-Nissan-Mitsubishi і новий кросовер стане технічною копією однієї з моделей Renault. За інсайдерською інформацією, на цей раз мова йде про кросовер Renault Scenic E-Tech.
Зовні буде повністю змінена передня частина кросовера, яка стане більш «зібранішою», ніж у рейстайлової версії, а також отримає нові світлодіодні фари з оригінальними ДХО. Литі диски також отримають новий «візерунок», який більше пасує до об’ємного корпусу автомобіля. Збоку поєднуються плавні вигини з більш різкими переходами і сховані в кузові ручки відкриття дверей. Позаду дизайн авто наповнюється кутовими вигинами і досить масивними ліхтарями, але тут форма корпусу більш збігається з колишньою версією.
Архітектура від Scenic E-Tech вказує на наявність в кросовера одного електродвигунана на передній осі, який в залежності від версії буде видавати від 170 до 218 к.с. Автомобіль зможе проїжджати від 424 до 614 км на одній зарядці, а гібридні чи тим паче бензинові версії авто виробник не розглядає. Представити кросовер мають восени цього року.