Росія систематично тероризує Україну, обстрілюючи щодня міста ракетами та безпілотниками. Однією з їх головних цілей завжди є Київ.

Напередодні внаслідок обстрілу столиці, який відбувся в ніч на 8 липня, постраждав автомобіль Жана Беленюка Zeekr 001. Він показав наслідки у своєму фейсбуці.

Електрокар був уражений у заднє праве крило уламком безпілотника чи кулею, якою збивали ворожу техніку над Києвом. Автомобіль перебував на стоянці неподалік від будинку, де мешкає олімпійський чемпіон.

«Виходжу зранку на стоянку, в машині дірка, в асфальті – куля. Реалії сьогодення… Очевидно, уламок потрапив, та «розтин» покаже. Бережіть себе та не нехтуйте сигналами тривоги», – написав Беленюк.

Також борець греко-римського стилю показав кулю, яку знайшов біля автомобіля. Вона, ймовірно, й пошкодила електрокар.