- 01 августа 2018
В Костополі, що на Рівненщині, розгортається скандал довкола машини швидкої допомоги, купленої рік тому на добровільних засадах для бійців тоді ще АТО. «Швидку» купив для воїнів уродженець Костополя, який живе в Польщі. Тепер же соцмережами ширяться скріншоти з сайту для продажу автомобілей, де, імовірно, продають цю ж автівку.
Публікація з сайту Костопільської РДА майже річної давності підтверджує – автомобіль придбаний за кошти уродженця Костополя Стригуна Богдана Олександровича, що зараз живе в Польщі, але щиро переймається подіями, які відбуваються на Батьківщині. Є там і фото, де на фоні свіжекупленої «швидкої» фотографувались чиновники й волонтери (головна світлина).
А днями, як свідчить допис у фейсбуці Василя Захожого, який поширили у спільноті «Костопіль-Час», оголошення про продаж цього ж, або, принаймні, дуже схожого Fiat Ducato, з’явилось на сайті, що спеціалізується на продажі автівок.
Такого ж змісту пости є і в інстаграмі волонтера Богдана Стригуна, що купив машину, доукомплектував її й з благородними намірами відправив на Батьківщину.
https://www.instagram.com/p/Bl6X2elBPk-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control
Ось як відреагував на цей факт сам дарувальник автомобіля швидкої Богдан Стригун:
«Шкода, що так сталося цей автомобіль рівно в два рази більше коштував в Польщі. Не говорячи про кордон, за який потрібно було платити. Проблискові маячки я купував окремо від машини. Звичайно (носилки) для тяжко поранених. Автомобіль був приготовлений мною в Варшаві до поїздки в АТО.»
На даний момент цього оголошення на сайті AUTO.RIA ми не знайшли.
Як розповів нам автор поста Василь Захожий, оголошення з сайту зняли вчора. Коли він поцікавився, сказали, що продана. Але небайдужі люди повідомили, що машина знаходиться в селі Мирне Костопільського району.
Джерело: piwnich.info