автохам Рівне

Решта сотень випадків автохамства, які регулярно друкуються на сторінках соціальних мереж і нашого порталу залишаються і досі непокараними. Рекомендуємо Здолбунівському підрозділу ДАІ поцікавитись у рівненських колег як по фотографії порушника ПДР покарати винного.

Працівники ДАІ міста Рівне притягнули до адміністративної відповідальності водія автомобіля «Рено», який порушив ПДР на вулиці Пушкіна міста Рівне.

 18 березня одному із рівненських сайтів був викладений фотофакт порушення вимог Правил дорожнього руху водієм автомобіля, який залишив свій транспортний засіб на тротуарі, чим самим порушив вимоги п. 15.10.б ПДР.  Фото порушника опублікувала у  Фейсбуці рівнянка,  яка попросила водія допомогти перенести коляску, адже тротуаром рухатися з двома дітьми не було жодної можливості.

Працівники ДАІ на 28-річного Віктора інспектори ДАІ склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 122 КУпАП та винесли постанову у вигляді накладення штрафу 255 гривень.

Крім цього, під час перевірки автомобіля «Рено» за відповідними базами Державтоінспекції інспектори встановили, що цей транспортний засіб перебуває у розшуку Державної виконавчої служби по несплаті штрафів за порушення Правил дорожнього руху.  Автомобіль доставили на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів міста Рівне.

document.write(«»);