Компанія “Богдан Моторс” підписала новий контракт із Міністерством оборони на постачання санітарних машин “Богдан 2251” до Збройних сил.

Про це повідомляє MMR з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан«.

“Українська армія отримає модернізовані автомобілі “Богдан 2251”. У 2018 році вони отримали низку змін, які узгоджувалися із військовими медиками та представниками Міністерства оборони. Тепер модернізовані “Богдан 2251″ поступово замінюють застарілі радянські УАЗи, отримуючи схвальні відгуки від представників ЗСУ”, – кажуть у виробника.

“Богдан” стверджує, що автомобілі пережили 10 змін. Зокрема, було переглянуто устаткування кабіни водія та медичного кузову, автівки обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему – спеціальним обігрівачем.

“У Міноборони заявили, що оновлена версія санітарного автомобіля “Богдан 2251″ врахувала усі побажання військових та медиків”, – йдеться у повідомленні.

У компанії говорять, посилаючись на військових, що “Богдан 2251” нібито “значно перевищує за характеристиками свого попередника, який використовувався ще з радянських часів і міг підвести у будь-який момент”.

“Цьогоріч військові отримають ще більше таких авто від українського виробника”, – зазначила прес-служба корпорації.