Поняття «суперкар” не має чітких меж. Вважається, що це дуже дорогий і дуже швидкий автомобіль. У нашому огляді 10-ка суперкарів, про які багато хто, можливо, і не чув, і які дійсно виділяються із загальної маси машин.

1. Jaguar XJR15

strange-supercar-01

Це, мабуть, ідеальний автомобіль для людини, яка вважає, що Jaguar XJ220, – занадто простий і банальний. Jaguar і Tom Wakinshaw racing зробили всього 50 таких авто в честь перемоги XJR9 в гонці Ле-Ман.

2. Vector W8

strange-supercar-02

Насправді, в цей список можна було б включати будь-яку модель цієї компанії. Але W8, безумовно, є одним з найнезвичайніших і бажаних суперкарів у світі.

3. Zender Vision

zender_vision_3

Німецький тюнер Ханс-Альберт Зендер зробив всього 6 прототипів Vision в 1980-і роки, тому зараз дуже проблематично навіть побачити їх. Зендер також відомий тим, що робив найнезвичайніші інтер’єри Mercedes.

4. Dauer 962

344765648

Хто ще може похвалитися тим, що їздив на прототипі Group C Porsche, який виграв гонку в Ле-Мані три рази? Dauer – одна з небагатьох компаній, яка виготовляє «гоночні машини для міських вулиць”.

5. Covini C6W

strange-supercar-05

Дизайн шестиколісного суперкара Covini C6W був явно натхненний настільки ж безглуздим гоночним болідом Tyrell P34 F1. Випустили Covini C6W всього декілька штук.

6. Aixam Mega Track

strange-supercar-06

Суперкар-позашляховик? Французи зробили незвичайне авто, під капотом якого стоїть 400-сильний движок V12 від Mercedes, а привід йде на усі чотири колеса. Дорожній просвіт у суперкара також швидше схожий на позашляховик.

7. Nissan R390 GT1 Road Car

strange-supercar-07

Тим, хто почуває себе королем дороги на Nissan GT-R, варто було б знати, що концепція GT отримала подальший розвиток. Було випущено два екземпляри Nissan R390 GT1 Road Car для популяризації авто перегонів.

8. Автомобілі Isdera

strange-supercar-08

Той, хто володіє автомобілем від компанії Isdera, ймовірно, є одним з найкрутіших людей у світі. Чого тільки вартий Imperator, який є переробкою прототипу Mercedes C111. Чи AK116i, який виглядає як панківський автомобіль 20-х років.

9. Mosler Consulier GTP

strange-supercar-19

Mosler – це втілене безумство у формі автомобіля. Тому, хто хоче стати епіцентром уваги, треба просто з’явитися за кермом Consulier, або ще більш божевільній моделі Raptor.

10. Yamaha OX99 – 11

strange-supercar-10

У кінці восьмидесятих років були випущені три суперкари з кузовом, повністю зробленим з карбону, і 3,5-літровим двигуном V12 з боліда Формули-1.

document.write(«»);