п

Процедура обов’язкового техогляду, яка скоро буде введена в Україні, обходиться автомобілістові в Європі в круглу суму, пише autocentre.ua.

Після підписання Асоціації з Євросоюзом Україна, поміж іншим, зобов’язалася проводити техогляди для усіх транспортних засобів (зараз – тільки тих, які використовуються в комерційних цілях). Відповідно, незабаром навіть власники приватних легковичків проходитимуть обов’язковий техогляд. Поки йдуть дискусії про періодичність техогляду для особистих автомобілів, ми взнали вартість техогляду в деяких країнах Європи.

Цікаво, що найдорожче за все – пройти технічний іспит у Великобританії – 252 євро за легковички. А ось для бюджету німців техогляд не сильно помітний – всього 50 євро. Цікаво, що у біднішій Туреччині, яка не є членом ЄС, техогляд коштує 74 євро. А ось в Сербії ціна демократичніша – 10 євро. Так що припустити, скільки буде техогляд для автомобілів в Україні, поки що складно.

До речі, асоціація автоімпортерів ВААІД виступає за те, щоб для нових автомобілів віком до 5 років техогляд був не потрібний – такі автомобілі, що обслуговуються дилерами, безпечніші, ніж старі і без фірмового сервісу.

Без імені

document.write(«»);