152bf58e6630633ea50f0c3a491bb15e

Також слід зазначити, що технологія дозволяє істотно зменшити час фарбування, регулювати товщину фарбувального шару (від від 35 до 250 мкм), а також виключити утворення плям і потьоків, пише golossokal.com.ua.

Більше того, порошкове покриття надійно захищає автомобіль від корозії. Воно гідно витримує удари і не змінює своєї структури при температурних перепадах від -50 до +130 градусів. Крім цього, порошкова автомобільна фарба, кольори якої достатньо багатогранні, є екологічно чистим матеріалом.

Варто відзначити, що повне фарбування автомобіля – справа досить серйозна і здійснити її в рамках приватній майстерні, на жаль не просто. Щоб пофарбувати весь кузов машини, як правило, використовують фарбувальні камери зі спеціальним обладнанням. Але от окремі деталі авто, наприклад, автомобільні диски, цілком можна пофарбувати самостійно. Як? Читайте нижче.

Технологія фарбування автомобіля своїми руками

Забігаючи наперед, відзначимо: принцип порошкового фарбування базується на тому, що в напилюваному устаткуванні відбувається електростатичне заряджених частинок фарби. Ці частинки притягуються до заземленої поверхні деталі, утворюючи тим самим незбиране, рівне, якісне покриття.

Отже, фарбування деталі починається з її підготовки. На цьому етапі проводять абразивную обробку виробу і знежирення. Після знежирення не забувайте як слід просушити виріб.

Порошкова фарба на авто, ціна якої досить демократична, часто використовується в установці ручного напилювання. Як правило, в цій ролі застосовують пістолет з трібозарядом: він володіє компактними розмірами, невеликою вагою і до того ж відмінно забарвлює деталі навіть складної геометричної форми.

Фарбування автомобільних деталей порошковою фарбою – процес досить нескладний. Все, що для цього потрібно – включити пристрій і направити розпилювач на поверхню. Проте проведена операція вимагає уваги до деталей і певної ретельності, особливо якщо ви хочете не тільки пофарбувати поверхню, але і нанести на неї візерунки.

Після нанесення порошку деталь відправляється на термообробку в спеціальну піч. Там при певній температурі порошкове покриття оплавляється і отверждевает.

У підсумку, після охолодження ми отримуємо красиво пофарбовану деталь, яка вірно прослужить вам не один рік

document.write(«»);