п

Чи варто ставити на автомобіль газову установку. Найголовніший плюс – це економія грошових коштів, пише uzhgorod.net.ua.

При їзді на газі вихлоп чистіший, відповідно на кільцях і клапанах менше нагару. Виходячи з цього, при заміні олії не обов’язково промивати двигун. І ще, все-таки машина на двох паливах теж в якійсь мірі в плюс, навіть узяти за дальністю пробігу і за живучістю.

Ну а тепер про мінуси: гірша динамика, балон місце займає. Клапана потрібно регулювати регулярно і досить часто (10.000-15.000 км.) Обов’язковий прогрів машини хоча б до 50 градусів. Це пов’язано з тим, що температура кипіння Пропана-Бутану – близько 70 градусів, і якщо редуктор не нагрівся, то увесь цей холодний газ йтиме на ваші гарячі клапани, що обов’язково викличе їх подальше і, можливо, швидке прогорання. Ну і з тієї ж причини усі гумові прокладення і діафрагми, що знаходяться в редукторі, тріскають і перестають виконувати свою функцію.

Також вагомим мінусом є зменшення об’єму багажник, тому що балон газовий як правило встановлюють туди.

Висновок: якщо машину грамотно прогрівати, регулярно регулювати клапани, і ви готові пожертвувати зниженням динаміки, то газ кращий!

document.write(«»);