п

Проекти законів під номерами 1674 і 1912, які передбачають скасування ввізного мита, акцизного податку та ПДВ на імпорт електромобілів в Україні, були ухвалені парламентом в першому читанні в травні 2015 року. Тепер вони схвалені профільним комітетом і винесені на друге читання, яке може відбутися наприкінці червня, пише automotoclub.info.

Як повідомляє лобіст електромобілів в нашій країні Костянтин Євтушенко на своїй сторінці в Фейсбук, депутати можуть розглянути ці проекти та прийняти в цілому вже завтра 19 червня або з 27 по 31 червня.

Він також повідомляє, що для того, щоб правильно проводити розмитнення таких транспортних засобів, депутати роз’єднали митні коди гібридних і електричних автомобілів. При цьому скасування податків при імпорті стосується тільки “чистих” електромобілів. Якщо документ ухвалять у цілому, електромобілі будуть ввозитися в нашу країну без ввізного мита, ПДВ і акцизу. Такі пільги повинні будуть працювати до 1 січня 2020 року. На думку законодавців, дана міра повинна здешевити електромобілі для українців і зробити їх більш популярними в нашій країні. Сьогодні в Україні продається лише по кілька десятків електромобілів у рік.

document.write(«»);