7777777 рпьтрптріт

МВС вже не подобаються мигалки на поліцейських Toyota Prius – Міністерство внутрішніх справ звернулося до уряду Японії з проханням замінити частину поліцейських автомобілів Toyota Prius, які були надані Україні в рамках Кіотського протоколу. Про це на брифінгу заявила заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.

За її словами, йдеться про ту частину машин, яка обладнана тільки блакитними мигалками, а не червоно-блакитними. Оскільки мигалки постійно включені для залучення уваги до поліції з метою попередження правопорушень, це може створювати якийсь дискомфорт для водіїв, особливо якщо задіяна вся ширина мигалки, а не тільки її половина.

“Більшість з цих машин, навіть більше половини – лише блакитні. Їх занадто багато. Ми над цим вже працюємо, говоримо з нашими японськими партнерами, щоб замінити ці машини на правильні поліцейські кольори – червоно-блакитний”, – сказала вона.
авто полицейских Toyota Prius

Нагадаємо, що з 4 липня в Києві почала працювати нова патрульна служба, яка їздить по місту на новеньких Toyota Prius з включеними мигалками. Таким чином, за словами Екі Згуладзе, согдается ефект присутності, що вже мінімізує правопорушення.

document.write(«»);