ТОП-3 виробники одноразових електронних сигарет

Одноразки — оптимальний варіант для тих, хто бажає швидко й зі смаком втамувати нікотиновий голод, практично не завдаючи шкоди організму. Але на ринку України представлено десятки різноманітних виробників, що створює великий вибір, в якому можна розгубитися. Рекомендується робити покупки на перевірених ресурсах, як-от https://vandalvape.com.ua. На сайті здійснюється продаж виключно сертифікованої продукції. Але навіть у такому разі доведеться вибирати серед багатьох варіантів. Тому пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними з асортименту Vandal Vape.

Joyetech: стильне рішення з насиченими ароматами

Китайська компанія, яка відома виробництвом якісних пристроїв. Її лінійка одноразових сигарет постійно розширюється. Кожна порадує не тільки насиченим смаком, але і яскравим дизайном. Серед переваг продукції бренду: 

  • використання ударостійкого пластику для корпусу з покриттям Soft Touch;

  • ергономічний мундштук, який приємно відчувати губами;

  • легка затяжка, що забезпечує велику кількість ароматної пари.

Серед особливостей виробника варто виділити деяку монохромність смаків.

Elf Bar: максимум задоволення в компактності

Ще один представник китайського виробництва, що спеціалізується на випуску одноразових електронних сигарет. Серед переваг пристроїв компанії:

  • привабливий дизайн;

  • суттєва автономність будь-якого пристрою;

  • практичність використання;

  • різноманітність ароматів.

Подібний прилад стане чудовим аксесуаром. Корпус найчастіше виготовляється з ударостійкого алюмінію, тому не варто хвилюватися про те, що ви упустите одноразку на підлогу.

AIRIS: якість, що знайома багатьом

Також представник з Китаю, що має достатньо прихильників. Активні користувачі відзначають високу якість ароматизаторів, без додавання зайвих домішок. Це дозволяє насолодитися улюбленим ароматом і додатково втамувати спрагу нікотину.

Яскрава перевага деяких серій виробника — наявність захисної кришки для мундштука, яка відкривається легким рухом пальця. Це запобігає потраплянню сміття, коли модом не користуються.

Одноразки цих та інших виробників можна придбати онлайн в інтернет-магазині Vandal Vape, вибравши з великого асортименту найулюбленіші аромати.