Існує ціла низка хитрощів, які допомагають водіям зекономити бензин у спеку. Один із них – розумно використовувати кондиціонер. Водіям рекомендується включати його на максимальну потужність, а встановлюйте комфортну температуру.

OBOZREVATEL розповів, як зекономити бензин у спеку.

Способи економії бензину

  • Перевіряйте тиск у шинах. Недостатній тиск може збільшити споживання палива.
  • Використовуйте маршрути з меншим рівнем трафіку, щоб уникнути заторів і зменшити час простою двигуна. Також ще одна порада – не перевищувати швидкість, оскільки швидкість більше 80 км/год збільшує споживання палива.
  • Також регулярно проводьте технічний огляд автомобіля, щоб переконатися, що двигун працює правильно і не споживає більше палива, ніж потрібно.
  • Манера водіння також дає неабияку економію. В ідеалі пересуватися слід таким чином, щоб допускати якнайменше зупинок – наприклад, на тих же світлофорах. Адже при цьому безповоротно втрачається кінетична енергія машини, на придбання якої трохи раніше було витрачено той чи інший обсяг бензину. Щоб знову розігнатися, буде потрібна нова його порція. Яку можна було б заощадити, уникнувши зупинки. Оптимальний режим: постійно і безперервно рухатися від точки старту до самого фінішу маршруту з постійною швидкістю близько 80 км/год. Це – найекономічніший стиль руху.