В інтернет потрапили рідкісні архівні фото Yalta 1000. Це експортний варіант ЗАЗ-966 із двигуном Renault. Про це повідомляє «Фокус».

Мало хто знає, що український «Запорожець» постачався до європейських країн. Для цього ще у «горбатого» ЗАЗ-965 з’явилася спеціальна експортна модифікація Yalta.

1966 року представили новий «Запорожець» ЗАЗ-966 і його також планували експортувати. Він був сучаснішим за попередника і в Запоріжжі покладали надії на нову модель.

Проте спочатку ЗАЗ-966 «Ялта» був надто малопотужним. Новий 1,2-літровий двигун Мелітопольського заводу не був готовий і спочатку модель оснащували старим 30-сильним мотором від попередника ЗАЗ-965.

Для Європи цього було мало, тому й народилася ідея встановити 1,0-літровий чотирициліндровий двигун С1С на 40 к. с. від Renault 8 і 10. Це вимагало серйозних змін у конструкцію ЗАЗ-966, адже новий двигун був рядним, а не V-подібним. До того ж, він мав рідинне охолодження, а не повітряне.

Тим не менш, проект вдалося втілити в життя і «Запорожець Ялта» з мотором Renault в 1968 році презентували на виставці в Бельгії під назвою Yalta 1000.

У Renault були готові постачати двигуни, а встановлювати їх на ЗАЗ-966 «Ялта» планували силами дилера бельгійського радянських авто Scaldia-Volga. Компанія мала подібний досвід, адже до цього вона створила дизельну «Волгу» ГАЗ-21.

Однак на той час вже був готовий 1,2-літровий 40-сильний мотор і від ідеї відмовилися — на експорт «Запорожець Ялта» постачали з цим агрегатом. Єдиний ЗАЗ із двигуном Renault привезли для вивчення до Мелітополя, після чого його сліди губляться.