Hyundai Motor America оголосила про майбутній випуск нових моделей своїх автомобілів, серед яких Hyundai Tucson 2024 модельного року.

Hyundai Tucson 2024 року зазнав багатьох змін і отримав нову трансмісію для старшої версії N Line. Старий 2,5-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 187 к.с. з крутним моментом 241 Нм був замінений гібридною силовою установкою на базі 1,6-літрового турбованого двигуна потужністю 180 к.с. з 264 Нм крутного моменту.

Крім двигунів, Tucson 2024 року отримав оновлену палітру кольорів і додаткове обладнання для забезпечення безпеки. Це нові задні бічні подушки безпеки, переднатягувачі задніх ременів безпеки та обмежувачі навантаження, а також кермо з тактильним зворотним зв’язком.

10-колірна система навколишнього освітлення була замінена новою 64-колірною системою, а гібридні варіанти тепер отримують GPS-навігацію в стандартних версіях.

У комплектаціях SEL та вище також є двозонна автоматична система клімат-контролю з функцією автоматичного запобігання запотіванню.

Додаткові подробиці будуть оголошені пізніше.