Перетворити «Запорожець» на надпотужний гіперкар, який складе конкуренцію у швидкості топовим спортивним автомобілям. Звучить, як якась наукова фантастика, але ентузіастам із міста Суми це вдалося.

Як виглядає найзарядженіший ЗАЗ на 1100 «конячок», показали на youtube-каналі «Sumy Racing Team», повідомляє Znaj.ua.

Гаражні умільці нерідко вражають незвичайними модифікаціями автомобілів ЗАЗ. Зазвичай саме їх беруть за основу, тому що нескладна конструкція дозволяє експериментувати, як і ціна. Порізати кілька «Запорожців» та зробити лімузин – дивує, але майстри із Сум пішли набагато далі.

Так, українці створили справжній гоночний болід на базі старого ЗАЗу. Проєкт розроблявся кілька років, що зовсім не дивно, адже довелося створити спеціальну конструкцію, яка витримає всі 1100 кінських сил, заховані під капот.

Неймовірну потужність «Запорожця» забезпечує 5,4-літровий двигун Mustang Shelby. Чверть милі автомобіль долає за 9,6 секунди.

Начинка модернізованого ЗАЗ дивує, але і дизайну потрібно віддати належне. Машина виглядає як дикий звір, якого може приборкати тільки дуже сміливий водій з усіма необхідними навичками та гарною реакцією.