Надзвичайно стильний ЗАЗ-965 колесить вулицями Одеси, привертаючи увагу своїми унікальними особливостями. Незважаючи на те, що обтягнутий шкірою кузов примітний, цей автомобіль має ще більш інтригуючий аспект.

Горбатий «Запорожець» геніально поєднали з автомобілем «Смарт», внаслідок чого вийшов разючий автомобільний синтез. Йдеться про розміщення кузова ЗАЗ на шасі німецького міського автомобіля, пише Hyser. Хоча обидві машини мають загальні характеристики: вони невеликі та мають задні двигуни, їх розміри непорівнянні, що потребує змін у шасі.

Перетворення зазнав і інтер’єр, прикрашений розкішною шкірою, отриманою від постачальників Lamborghini. Передні сидіння, з іншого боку, були запозичені у польського Fiat 126. Результат не тільки привабливий візуально, але й демонструє покращені характеристики, оскільки двигун автомобіля Smart явно потужніший, ніж вихідна силова установка ЗАЗ-965. Ця інноваційна спілка різних автомобільних елементів демонструє креативність та майстерність його творців.