avto-PAZ-3206-2016

ПАЗ «Група ГАЗ» починає серійне виробництво модернізованих версій автобусів ПАЗ. У нових моделях серій ПАЗ-3205, ПАЗ-3206, ПАЗ-4234 на зміну круглим фарам прийшли лінзи прожекторного типу. Вигнутий передній бампер не тільки надає автобусу сучасний вигляд, але і покращує аеродинаміку. Збільшена площа вентиляційних прорізів забезпечує необхідний приплив повітря для охолодження двигуна.

Раніше машини з новими масками і оптикою можна було придбати з доплатою, оскільки оновлений екстер’єр був додатковою опцією. Тепер автобуси ПАЗ в новому вигляді доступні для покупця без подорожчання, автобуси в старому екстер’єрі серійно випускатися не будуть.

Павловський автобусний завод випускає шість моделей і більше 60 модифікацій автобусів малого і середнього класів різного призначення: для міських і приміських перевезень, для освітніх та соціальних установ та ін.

avto-PAZ-3206-2016

Всі модифікації автобусів ПАЗ відрізняються високим рівнем надійності та безпеки, низькою вартістю експлуатації і відповідають сучасним стандартам комфорту для водія і пасажирів. Завдяки цьому машини більше чверті століття залишаються найбільш затребуваними в країнах СНД.

document.write(«»);