Більшість із нас-учасників дорожнього руху не знають, що означає позначення із двох букв ПГ. А ці дві букви можуть врятувати нам життя (і це без перебільшення).

Про це повідомляє автоюрист Богдан Глядик у Facebook.

ПГ – пожежний гідрант. правила дорожнього руху прямо не забороняють здійснювати зупинку ТЗ на такому. Правда, справедливо зазначити, що, на мою думку, більшість водіїв паркують своїх залізних коней на ПГ не через відсутність заборони у ПДР, а просто через необізнаність, неуважність (принаймні я хочу в це вірити), пише Автотема з посиланням на MMR.

Коли пожежники приїжджають на виклик, кожна секунда вартує дуже дорого для того щоб врятувати чиєсь життя, майно. І неможливість вчасно скористатися ПГ з кожною секундою зменшує шанс на успіх в геометричній прогресії.

Пожежники бояться пошкоджувати автомобіль, який унеможливлює, перешкоджає використанню ПГ, так як можуть отримати позов про відшкодування завданої автомобілю шкоди. Частина водіїв це також розуміє і цим зловживає.

Однак, крайня необхідність може сприяти звільненню рятувальника від відповідальності за завдану шкоду.

Пожежний гідрант

Більшість із нас-учасників дорожнього руху не знають, що означає позначення із двох букв ПГ. А ці дві букви можуть врятувати нам життя (і це без перебільшення). ПГ — пожежний гідрант. правила дорожнього руху прямо не забороняють здійснювати зупинку ТЗ на такому. Правда, справедливо зазначити, що, на мою думку, більшість водіїв паркують своїх залізних коней на ПГ не через відсутність заборони у ПДР, а просто через необіхнаність, неуважність (принаймі я хочу в це вірити). Коли пожежники приїжджають на виклик, кожна секунда вартує дуже дорого для того щоб врятувати чиєсь життя, майно. І неможливість вчасно скористатися ПГ з кожною секундою зменшує шанс на успіх в геометричній прогресії. Пожежники бояться пошкоджувати автомобіль, який унеможливлює, перешкоджає використанню ПГ, так як можуть отримати позов про відшкодування завданої автомобілю шкоди. Частина водіїв це також розуміє і цим зловживає. Однак. КРАЙНЯ НЕОБХІДНІСТЬ може сприяти звільненню Рятівника від відповідальності за завдану шкоду.#AutoYristTeamhttp://glyadyk.com.ua Повний сюжет — https://www.youtube.com/watch?v=IP21ua9I6aE

Опубліковано АвтоЮрист Богдан Глядик Пʼятниця, 9 серпня 2019 р.