КрАЗ тестує свої новаціїУкраїнський виробник вантажівок, компанія КрАЗ продовжує впроваджувати на своїх автомобілях нові вузли і деталі українських виробників. Зокрема, у випробувальному центрі ПАТ «АвтоКрАЗ» стартували випробування пневмогідропідсилювачі 14.1609010/-10/-20/-30/-40 з фланцевим кріпленням українського виробництва. Цей гідравлічний автокомпонет за технічним завданням Кременчуцького автозаводу був розроблений і освоєний у виробництві в кінця 2015 року одним із заводів підприємств групи, давнім стратегічним партнером – Полтавський автоагрегатний завод, пише enkibiz.com.

В даний час на автомобілі КрАЗ встановлюється аналогічна, але дорожча деталь виробництва компанії з центральної Європи. Після циклу випробувань, які будуть проводиться на автомобілях нового перспективного покоління з різними компонувальними рішеннями, автозавод планує повністю перейти на український продукт.

Слід зазначити, що роком раніше підприємство вже зробило аналогічну заміну, повністю перейшовши на установку полтавських пневмогідропідсилювача 121.1609010/-10 на автомобілі КрАЗ взамін дорогих західних аналогів. Економія КрАЗу за 2015 тільки на різниці в ціні імпортного та українського автокомпонета склала 1500000 грн, враховуючи що полтавський автокомпонентів в 2,5 рази дешевше іноземного. І це без урахування тривалої і дорогої логістики. До того ж значно скоротилися: терміни виготовлення – з шести тижнів в європейській країні до двох – на «ПААЗ», терміни доставки – з Полтави доставка здійснюється протягом трьох годин, тоді як з Європи вона становить від 7 днів і більше. Практика експлуатації показала, що полтавський аналог не поступається за якістю свого імпортному побратима, навпаки він конструктивно більш досконалий, а гарантійний супровід більш доступний.

document.write(«»);