Місто Суми повністю закривається на в’їзд для не місцевих жителів, повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 25 березня, в місті облаштовують стаціонарні контрольно-пропускні пункти. Водії та пасажири, які планують в’їхати в місто або виїхати з нього, повинні мати при собі документи, які посвідчують особу і підтверджують проживання в Сумах. Особи, які не проживають у Сумах, але мають в місті нерухоме майно, повинні мати при собі документи, що підтверджують право власності. Особи, які не проживають, але працюють у Сумах, повинні пред’явити довідку з місця роботи.

На контрольно-пропускних пунктах також перевірятимуть температуру тіла водіїв і пасажирів та здійснюватимуть санітарний огляд речей, багажу й усього транспортного засобу.

У Закарпатській області було ухвалено рішення обмежити переміщення на територію області, повідомляє прес-служба обласної ради.

Як заявив голова Закарпатської облради, починаючи з 00:00 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року в усій області буде припинено роботу ринків, за винятком оптових продуктових. Також буде зачинено відділення для приготування та вживання їжі, кави та інших напоїв, розташованих на АЗС.

Крім того, на Ужоцькому перевалі (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) і Торунському перевалі (автодорога Р-21 Долина-Хуст) буде перекрито рух і встановлено блокпости. На Яблунецькому перевалі (автодорога Н- 09 Мукачево-Рогатин-Львів) і Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ-Чоп) буде облаштовано контрольно-пропускні пункти, де проводитиметься температурний скринінг тих, хто в’їжджає на територію області.