Спалах коронавірусу і вжиті заходи важко позначаються на автомобільній промисловості. Мало того, що фабрики закриті, купівельна аудиторія тримається подалі від виставкових залів.

Як впали продажі, ще невідомо, однак перші агентства ризикнули зробити прогноз. Перша оцінка полягає в тому, що в цьому році європейські продажі автомобілів будуть на 20% або на 3 млн примірників нижчі, ніж в минулому році. Агентство кредитних рейтингів Moody’s очікує 21-відсоткового падіння в європейській частині світу.

Згідно з даними зарубіжних ЗМІ, очікувані продажу в Європі скоротяться на 1,9 мільйона автомобілів млн до 15,6 мільйонів у версії агентства IHS Markit або до 12,5 мільйонів одиниць за версією Morgan Stanley.

Очікується, що світові продажі досягнуть 78,8 млн автомобілів. Раніше в цьому році IHS припускав, що кількість проданих машин в цьому році складе від 90 до 100 млн. Згідно з прогнозами LMC Automotive, по всьому світу буде продано 77 млн ​​авто, а в гіршому випадку – 69 млн автомобілів. LMC також спочатку передбачало, що продажі складуть близько 90 млн примірників. Morgan Stanley вважає, що світові продажі впадуть на 13%, в той час як Moody’s бачить, що продажі впадуть на 14% в цьому році.