Як стало відомо, машину побудували на базі шасі Hyundai HD78.

На вимогу часу, коли пік захворюваності на COVID-19 в Україні за всіма прогнозами ще попереду, на потужностях корпорації «Богдан» було створено спецавтомобіль для дезінфекції автошляхів та громадського простору «Богдан-3378», який здатен значно посилити структури МНС, комунальних служб та закладів охорони здоров’я. Днями у Черкасах відбулася презентація новинки, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі корпорації «Богдан».

Створений на шасі Hyundai HD78, автомобіль призначений для використання на автомобільних шляхах, що відповідають ДСТУ 3578, має високі динамічні характеристики та плавність ходу. Автомобіль має можливість без обмежень рухатися у міському трафіку та здатен долати значні відстані із значною середньою швидкістю. «Богдан-3378» може маневрувати та розвернутися в умовах щільної міської забудови, радіус його розвороту становить 6,5 метрів.

Санітарна частина має доволі потужні характеристики. Ємність для дезінфікуючого розчину має об’єм у три кубічних метри. При цьому, установка реалізована таким чином, що для обробки досяжні не лише безпосередньо шлях, яким рухається авто, а й смуги обабіч автомобіля, де два оператори за допомогою виносних додаткових розпилювачів можуть обробляти важкодоступні ділянки на відстані до 30 метрів.