Україна чекає партію дешевих автомобілівУ торговій війні між Україною і Узбекистаном першими пішли на поступки партнери з Азії.

Узбекистан достроково скасував додатковий імпортний збір при імпорті товарів з України, який був введений з 1 липня 2015 року строком на один рік, повідомляє Depo.Полтава.

Цей крок дає українській владі можливість прийняти відповідні заходи з лібералізації. Наприклад, скасувати набуле чинності з 5 грудня 2015 року рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яке вводить додаткове мито в розмірі 12,2% на автомобілі з Узбекистану. Воно діє на нові легкові автомобілі з бензиновими двигунами об’ємом від 1 до 2,2 літра.

Втім, це рішення Міжвідомчої комісії прийнято з іншим формулюванням — вона виявила «дискримінаційні та недружні дії узбецької влади у відношенні до українських автовиробників. Але початок поліпшень торговельних відносин між країнами може призвести і до скасування такого мита. А це означає, що автомобілі компанії UZ-Daewoo, які тепер випускаються під маркою Ravon, можуть стати доступнішими для українців.

document.write(«»);