Автоматична фіксація порушень ПДР зробить українських водіїв більш дисциплінованими, незалежно від марки автомобіля та їх соціального статусу.

Таку думку ведучий проекту «ЗупиниЛося», спортивний журналіст Костянтин Андріюк висловив «Магнолія-ТВ» в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом».

«Перший автомобіль, який був оштрафований ( з часу старту автофіксації – ред) в 00.01 хвилина, це автомобіль марки Q7. Тобто не піймали якийсь там «Ланос», «Славуту». Це означає, що перед законом мають бути всі рівні», – наголосив автоексперт.

За його словами, обмеження швидкості у цивілізованих країнах, зокрема Європейського союзу, дійсно призводить до зменшення аварійності на дорогах, бо при меншій швидкості, зменшується і травматизм, і летальні випадки. А лише у місті Київ у 2019 році на тротуарах загинув 51 пішохід

«На швидкості 50 км/год, якщо інші учасники руху дотримуються цього швидкісного ліміту набагато більше є час зреагувати, ухилитися від зіткнення і побачити маневр іншого учасника дорожнього руху», – зазначив експерт.

Нагадаємо, невдовзі система автоматичної фіксації порушень ПДР запрацює ще в 12 регіонах.