Поліція зупинила Бірляйн вночі, коли вона поверталася із зустрічі з друзями. В її крові виявили неприпустимий рівень вмісту алкоголю.

Колишній канцлер Австрії 70-річна Брігітте Бірляйн позбулася водійських прав через водіння в нетверезому стані. Про це повідомляє Kronen Zeitung.

За даними видання, Бірляйн відпочивала разом з друзями в ресторані в центрі Відня в середу ввечері, де і вживала алкоголь, а після вечері вона сіла в машину і поїхала додому.

Близько опівночі її зупинила поліція і перевірила на тверезість. Алкотестер показав майже 0,9 проміле алкоголю в її крові. Співробітники правоохоронних органів вилучили водійські права екс-канцлера.

Політик визнала провину і принесла вибачення за свою поведінку, зазначає видання.

“Моя поведінка не відповідає не тільки моїм власним високим вимогам, а й тому, який приклад особа такого статусу має подавати навколишнім. Мені дуже шкода”, – сказала вона.

Брігітте Бірляйн була призначена канцлером Австрії в 2019 році, ставши першою в історії жінкою на цій посаді. До цього вона очолювала Конституційний суд країни, також будучи першою жінкою на цій посаді.