Це може врятувати вас від ДТП.

Складений список найпопулярніших сигналів фарами автомобіля, про які повинен знати кожен водій.

Про це йдеться в Ukr.Media.

Зазначимо, що подібні сигнали можуть вберегти вас від аварії або якогось іншого лиха.

Якщо в темний час доби зустрічний автомобіль блимнув фарами, значить, ви сліпите дальнім світлом. Потрібно негайно перемкнутися на ближнє.

В денний час аналогічний сигнал фарами означає, що попереду вас чекає зустріч зі співробітниками поліції. Або ж на шляху є перешкода. Так чи інакше, але вам слід зменшити швидкість і сконцентрувати увагу на дорозі.

Підморгування поворотниками застосовується водіями, як жест вибачення або подяки.

Далекобійники на складних ділянках дороги часто допомагають їхати машинам позаду, підказуючи про зручний момент для здійснення маневру обгону. Якщо вантажівка блимає лівим поворотником — це знак того, що зараз обганяти небезпечно. А ось коли вмикається правий поворотник — це сигнал до того, що можна сміливо обганяти.

Автомобіль, що їде позаду вас, блимає фарами. Це означає, що вас просять дати можливість обігнати. Якщо ж машина, яка їде попереду вас, кілька разів блимнула стопами, значить попереду небезпека, або ви занадто наблизилися і водій попереду просить дотримуватися дистанції.

Тож крім концентрації уваги на дорозі, не слід забувати про і знаки від “колег” по дорозі, які допоможуть вам уникнути різних небезпечних ситуацій.