В Україні на дорогах державного значення налічується 154 ділянки з підвищеною аварійністю. Найбільша кількість таких ділянок – у Вінницькій, Закарпатській, Київській, Миколаївській та Волинській областях.

Про це повідомила пресслужба Державного агентства автомобільних доріг України у відповідь на інформаційний запит кореспондента УНН.

Так, у Вінницькій області налічується 20 аварійно-небезпечних ділянок, 15 із них на дорозі М-12 (Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка).

У Волинській області – 13, більшість із них на автодорозі Н-22 (Устилуг-Луцьк-Рівне).

На Закарпатті нараховується 22 аварійно-небезпечних ділянок, 18 із яких на автодорозі М-06 (Київ-Чоп).

У Київській області таких ділянок налічується 11. Так, 3 із них розташовані на трасі М-01 (Київ-Чернігів-Нові Яриловичі) та 2 на трасі М-05 (Київ-Одеса).

На Миколаївщині кількість аварійно-небезпечних ділянок сягає 22, більшість із них на автодорозі М-14 (Одеса-Мелітопіль-Новоазовськ).

В Укравтодорі також назвали регіони із найменшою кількістю аварійно-небезпечних ділянок на дорогах державного значення. Серед них: Житомирська область – 1 аварійно-небезпечна ділянка, Запорізька область – 3, у Кіровоградській та Львівській областях – по 2, у Чернігівській – 5.