Автоексперти склали рейтинг машин, від яких навіть після тривалого використання та експлуатації не хочуть відмовлятися власники.

Зазначимо, що до списку потрапили десять моделей.

У списку лідерів фахівці називають Subaru Forester. Справа в тому, що понад 15% власників даної моделі в Америці не бажають змінювати свій автомобіль навіть після 10 років експлуатації. “Безсмертність” Forester додає конструкція з атмосферним двигуном і 4-ступінчастою коробкою-автомат.

Другим у списку йде мікровен Ford Fusion. Він випускався в Німеччині з 2002 року і відзначився на світовому ринку своєю надійністю, міцною підвіскою і великим кліренсом.

Трійку лідерів замикає Toyota Corolla. Автомобілі цієї моделі є наймасовішими на планеті. Численні заяви власників свідчать, що кузов цієї машини не іржавіє, а двигун навіть після сотень тисяч кілометрів не вимагає ремонту. Проблеми можуть виникати лише з електронікою.

У десятку також входять: передньопривідний спорткар Audi TT, Audi A6 другого покоління, Mercedes SLK, позашляховик Toyota RAV4, кросовер Honda CR-V, Toyota Camry та Lexus RX.