На кінець травня під час бензинової кризи найдорожче на ринку пального оцінюють дизпаливо. Ціни на нього на різних АЗС коливаються від 57 грн до 58 грн за літр. Тим часом, щоб знизити ціни й подолати дефіцит, українські аграрії пропонують завозити дизпаливо у флексітанках.

Що це таке, та що саме пропонується, розповів генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) Роман Сластьон, пише «Сьогодні».

Як пропонують вирішити кризу

Флексітанки – це спеціальні гнучкі контейнери. Зараз у деяких країнах використовують цей спосіб для постачання ДП, але в Україні й країнах ЄС ця процедура поки не врегульована.

Як пояснив Сластьон, це може бути один з варіантів для постачання в нашу країну пального. Зараз одна з основних причин дефіциту пального – бракує спроможності залізничних постачань й автоцистерн для перевезення пального, а також довгі логістичні шляхи.

Тим часом аграрії везуть на експорт зернові вантажі й рослинні олії за допомогою залізниці 20-футовими контейнерами, а також автозерновозів. Однак на зворотному шляху ці автомобілі й контейнери зазвичай їдуть порожніми.

«Причому обсяг таких перевезень за підсумками квітня 2022 року – до 1 млн тонн на місяць, й він зростатиме, тому що Україні потрібно експортувати щонайменше 3 млн тонн зерна й 400 тис. тонн олії щомісячно. Отже, цілком реально на зворотному шляху якраз і використовувати спеціальні флексітанки для перевезення в Україну дизпального», – пояснив голова УКАБ.

Сластьон додав, що флексітанки допоможуть ще й зменшити вартість логістики експорту зерна й імпорту дизпального.

Із такою ідеєю клуб уже звернувся до української влади.