В Україні планують перевипустити всі посвідчення водія, крім того, водіїв транспортних компаній зобов’яжуть кожні п’ять років наново підтверджувати свої «права».

Про це заявила заступник голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури Юлія Клименко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на її виступ у ході конференції «Інфраструктурний день 2022».

«Зараз ми працюємо над гармонізацією законодавства про дорожній рух. Фактично, всі посвідчення водія будуть перевипущені», — зазначила Клименко.

За її словами, водії транспортних компаній кожні п’ять років мають знову підтверджувати посвідчення, як це відбувається в ЄС.

«Громадяни це робитимуть кожні 10-15 років, залежно від того, в якому вигляді Верховна Рада прийме закон», — підсумувала заступник голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури.

Нагадаємо, раніше в Україні було спрощено процедуру отримання посвідчення водія — тепер права можна отримати в будь-якому місті, незалежно від місця навчання.

Також ми писали, що в Україні змінився алгоритм отримання посвідчення водія. Зокрема, українцям не доведеться складати теоретичний іспит в автошколі.