2На Fiat Tipo чекають великі зміни. Нове покоління моделі С-класу з’явиться у 2025 році та стане кросовером. Інформацію підтвердив керівник Fiat Олів’є Франсуа британському виданню Auto Express, повідомляє «Фокус».

Концепція моделі не зміниться — це буде доступне сімейне авто. Модель стане «глобальною», тобто продаватиметься не тільки в Європі, а й у Південній Америці та деяких азіатських країнах. СЕО Fiat пояснив, що таке рішення дозволить заощадити кошти та зробити компанію більш прибутковою.

Нинішній Fiat Tipo випускають у Туреччині й він запропонований у трьох кузовних версіях — седан, хетчбек та універсал. На зміну їм прийде один-єдиний варіант — кросовер. На думку Олів’є Франсуа, саме такі моделі зараз у тренді в сімейних покупців, адже вони практичні та просторі.

Судячи з перших рендерів, дизайн Tipo буде витриманий у дусі нового Fiat Pulse. Автомобіль має рельєфні боковини, широку решітку радіатора і розкосі фари.

Очікується, що кросовер Fiat Tipo збудують на платформі СМР концерну Stellantis. Разом із бензиновими версіями буде запропоновано й електромобіль.