У мережі показали унікальні кадри, де можна побачити перший український тролейбус від ЛАЗ. Так, ще за СРСР робився український громадський транспорт для місцевих жителів.

Є відомості, що перші тролейбуси робилися у Львові на базі кузова автобуса ЛАЗ. Також цей громадський транспорт проводився на базі ЛАЗ-695Т.

Важливо відзначити, що перший електричний транспорт був виготовлений не у Львові, а у місті Баку, він мав назву БТЛ-62. Дослідник Антон Лягушкін підтверджує, що на ті часи було зроблено лише 5 таких транспортних засобів.

Є інформація про те, що тролейбус ЛАЗ-695Т, той же БТЛ-62 мав пневматичну частину від тролейбуса часів СРСР МТБ-82Д.

Відомо, що на ЛАЗі та КЗЕТі дізналися про БТЛ-62 лише 1963 року, що говорить про те, що його доставили до Львова. Вже найближчим часом інженери ретельно вивчили та виготовили 10 таких тролейбусів для самого Львова.

Крім цього, повідомляється, що тоді львівський автопромисловий завод був перевантажений і за подальшу розробку тролейбусів взялися на Київському заводі.

Варто наголосити, що у Києві також вироблявся електричний транспорт під назвою «Київ-2» та «Київ-4», але виробництво кузовів було досить незначним.

Як відомо, цей громадський трансопрт міг розвивати швидкість до 50 км/год.