Старенькі «Таврії», попри свою простоту і поважний вік, досі розсікають по українських дорогах. Власники люблять їх за легкість і дешевизну в ремонті, а один з народних умільців навіть зміг модернізувати ЗАЗ-1102 і поліпшити його характеристики. Своє творіння він продає в Instagram-групі autobazar_do_2k, повідомляє «Стіна».

На опублікованих фото красується темно-червона «Таврія» з двома чорними смужками, що проходять уздовж всього кузова. Загальний зовнішній стан автомобіля далекий від ідеалу – всюди видно відколи та потертості, і видно, що машина побачила за свій вік чимало. Більш того, на правій двері, по всій видимості, видно шпаклівку, якою намагалися виправити якісь пошкодження.

Диски скрізь збереглися рідні, за винятком переднього лівого колеса, де красується темний ковпак з червоним обідком. Інтер’єр автомобіля також залишає бажати кращого — якщо торпедо виглядає більш-менш стерпно, то дірки в оббивці крісел натякають на те, що її давно пора міняти. Єдине, що на фото виглядає привабливо, так це двигун – видно, що за ним доглядали. Не спостерігається ніякі патьоки й бруд, та й дроти не бовтаються, як попало.

Ще однією несподіванкою стала ціна автомобіля — власник просить за нього немаленькі 26 тисяч гривень, що в еквіваленті дорівнює майже тисячі доларів. Будь-який автовласник знає, що цінник завищений, проте на ділі все не так просто.

Господар «Таврії» модернізував і допрацював її, про що розповів в оголошенні. Зокрема, зміни торкнулися ходової частини, спереду і ззаду встановлені додаткові стабілізатори, які укупі з довареними стійками підняли кузов і зробили його більш вантажопідйомним. Крім цього, «на борту» новий АКБ, LED-лампи та перероблені «стопи». Власник також запевняє, що двигун не бере масло, та й трансмісія в повному порядку.

Потенційних покупців порадували й «бонусом» до ЗАЗ-1102, а саме половиною іншої «Таврії» на запчастини. В той самий час варто відзначити, що продаж здійснюється по техпаспорту.