Український виробник електричного транспорту для дітей та дорослих Emobili сконструював для наших воїнів електроквадроцикл Crafter Himaks.

Дана модель стане корисним транспортним засобом для використання його на пересіченій місцевості, оскільки має цілу низку характеристик, про які розповіло видання Avtosota.

Далекобійність електричного квадроцикла становить від 150 до 180 км, але може бути збільшена до 250 км.

Базою для Himaks стала модель Crafter Ranger

Квадроцикл пофарбований у колір мілітарі. Спереду є чотири світлодіодні ліхтарі та порівняно невеликий багажник. Задня частина оснащена великим багажним відділенням, що розкладається, обтягнутим камуфляжною сіткою. Якщо його розкласти, то в ньому можна розміщувати одну особу для транспортування у лежачому положенні.

Крім цього квадроцикл оснащений саперною лопатою, захисними крилами від бруду та спеціальними мішками, які можна використовувати в тому числі для боєприпасів.

Технічні характеристики

Crafter Himaks обладнаний двома акумуляторними батареями, які забезпечують запас ходу 150-180 км. АКБ також може виконувати функцію павербанків та дозволяють використовувати роз’єм 12В. Якщо до них додати ще одну батарею, то далекобійність зростає до 250 км.

Також є система рекуперації, що забезпечує підзарядку при їзді на спуску та при гальмуванні.

Вантажопідйомність моделі становить 300–350 кілограм

Серед особливостей квадроцикла можна також виділити наявність передніх амортизаторів із регулюванням жорсткості та задніх газомасляних. Передні та задні гальмівні системи встановлені гідравлічні дискові.

Колісні диски – 8-дюймові з безкамерною гумою в чотири шари і протектором висотою 12 мм. Є чотири діапазони швидкості, кожен з яких дозволяє розганятися до певного показника: 1-й – до 12 км/год, 2-й – до 24 км/год, 3-й – до 36 км/год та 4-й – до 50 км/год.

Ціна Himaks дорівнює 430 тис. грн., плюс до цього додається гарантія на 12 місяців.