У Renault Group розпочали розробку недорогого компактного кросовера. Нова модель має з’явитися у 2026 році. Про це стало відомо журналістам французького видання L’Automobile, пише «Фокус».

Бюджетний кросовер планують продавати в Європейському Союзі під маркою Dacia, хоча не виключено, що в низці країн (серед них і Україна) модель буде представлена під маркою Renault. За розмірами модель займе нішу між електричним кросовером Dacia Spring і популярним Duster.

Очікується, що кросовер Dacia збудують на платформі CMF-B, а його довжина складе близько 4 — 4,1 м. Дизайн авто буде виконаний у новому фірмовому стилі марки — з великою кількістю рубаних поверхонь, розширеними крилами та Y-подібними ходовими вогнями. До речі, у такому ключі буде витримана й зовнішність Renault Duster третього покоління.

Також заявлено, що компактний кросовер від Renault електрифікують. Швидше за все, він отримає 140-сильну гібридну установку від семимісного кросовера Dacia Jogger, але не виключена поява електричної версії моделі.