Стало відомо про те, за які порушення водіям у 2023 році можуть загрожувати штрафи до 17 тисяч гривень. Будьте обережні, щоби не «влетіти» на гроші, пише Znaj.ua.

Експерти одразу зазначили, що причиною цього може стати непроходження обов’язкового техогляду, який повернувся в Україну зовсім недавно.

Поки що цей штраф виписують далеко не всім, ймовірно чекає закінчення війни, проте деяким все ж таки варто це зробити, щоб не заплатити гігантський штраф.

Відповідно до правил дорожнього руху, які є у законодавстві, водій просто зобов’язаний перевірити справність повністю всього автомобіля перед початком руху.

Стосується це як мінімум габаритних вогнів, а якщо вони не працюють, тоді поліція має повне право виписати штраф у розмірі 340 гривень, або ж позбавити посвідчення водія на строк від 3 до 6 місяців.

Такий же штраф може бути і в тому випадку, якщо у вас немає аптечки, вогнегасника, або знаку аварійної зупинки. До речі, приватні автомобілі, якщо пощастить, то просто можуть позбутися, проте перевізникам покладено офіційний штраф.

Незабаром для водіїв буде ще одна нагода отримати штраф. Депутати Верховної Ради хочуть на законному рівні прописати обов’язкову заміну літньої гуми на зимову. Тобто в період з 1 листопада до 31 березня потрібно буде пересуватися виключно на ній. Це допоможе значно зменшити кількість аварій на дорогах.