У деяких випадках українських водіїв можуть оштрафувати навіть на 51 тисячу гривень. Давайте освіжимо в пам’яті, що загрожує водіям, які не дружать із совістю та алкоголем.

Відомо, що суми штрафів за порушення правил дорожнього руху чітко прописані у Кодексі про адміністративні правопорушення. Znaj.ua нагадує про найбільші на сьогодні санкціями.

Відомо, що якщо водія протягом року повторно зупинили у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння та він відмовився пройти медичний огляд, відповідно до ст. 130 ч.3 йому загрожує штраф у сумі 51 тис. грн.

Також на додаток до цього штрафу водій може загриміти за ґрати на 15 діб, а також існує ризик втратити право керування транспортним засобом на строк до 10 років із конфіскацією автомобіля.

Також великий штраф чекає на водія, якщо він був позбавлений права керування транспортним засобом, але проігнорував це і сів за кермо. За першої зупинки патрульними штраф становить 20 400 грн. Якщо ж протягом року водій знову сяде за кермо без прав, на нього чекає штраф у подвійному розмірі — 40 800 грн.