У 2022 році в Україні через війну продажі нових і вживаних автомобілів помітно знизилися. Українці почали частіше купувати дешеві авто. Але за даними Bihus.Info, народні депутати Верховної Ради та їхні сім’ї після початку повномасштабного вторгнення російських військ купили машин як мінімум на 1,3 млн доларів, пише today.ua.

Так, восени 2022 року Ірина Аллахвердієва, яка представляє в парламенті політичну партію «Слуга народу», купила собі автомобіль Mercedes-Benz S500L. В Україні він коштує від 4,4 млн гривень. У коментарі виданню Bihus.Info Ірина Аллахвердієва пояснила, що цей Mercedes вона купила за 1 млн гривень.

Mercedes S-Class вже давно є одним із лідерів сімейства люксових автомобілів. Протягом кількох покоління S-Class є не лише флагманською моделлю компанії Mercedes-Benz, а й вершиною розкоші. Навіть моделі, які коштують дорожче, не можуть зрівнятися з Mercedes S-Class за вишуканістю, комфортом та технологіями. Точніше, за поєднанням цих трьох характеристик.

У свою чергу народний депутат від «Слуг народу» Олександр Горобець минулого року їздив по Києву на флагманському Mercedes-Benz S560 2017 року випуску. Такий автомобіль коштує близько 70 000 доларів. За даними Bihus.Info, його власником є водій, який працює з Горобцем. Нагадаємо, раніше Горобець їздив на позашляховику Toyota Land Cruiser 200, який належав його матері.

Ще одного представника партії «Слуга народу» помітили у автомобілі BMW M760Li. То була Маргарита Шол. Точніше, жінка, схожа на неї. Такий автомобіль коштує майже 100 тисяч доларів. За даними Bihus.Info, у 2022 році цей автомобіль зареєстрували на матір Василя Шола.

Ольга Василевська-Смаглюк, ще один народний депутат Верховної Ради, яка представляє партію «Слуга народу», під час війни купила Jeep Grand Cherokee. За її словами, їй за цей позашляховик довелося заплатити близько 1,8 млн гривень.

На озашляховику Range Rover Autobiography їздить депутат від партії «За майбутнє» Анатолій Урбанський. Цей автомобіль оформлений на його дружину. За даними Bihus.Info, на початку 2023 року на її ім’я зареєстрували новий Mercedes-Benz G63 AMG. Це топовий Гелендваген. Його ціна становить від 216 тисяч доларів.