Директор ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» Володимир Бичков спрогнозував, чи буде в Україні дефіцит палива та чи зміняться ціни на нього.

Як передає «Хвиля», про це він повідомив в ефірі «1+1».

Так, «Нафтогаз» оголосив про пілотний запуск автозаправних комплексів (АЗК) колишньої мережі Glusco, пов’язаної з Медведчуком під власною торговою маркою U.GO.

За словами Бичкова, першими розпочнуть роботу заправки у Києві та області – вже до кінця вересня відкриється 30 таких АЗС. Інші будуть відкриватися поступово, за результатами погодження необхідних юридичних процедур з Агентством з розшуку та менеджменту активів.

При цьому він запевнив, що в Україні не буде дефіциту пального, ми його ввозитимемо з європейських країн.

Щодо ціноутворення, то воно залежить від світових цін на бензин та дизель.

«Поки ми не бачимо найближчим часом, що пальне зростатиме. Я сподіваюся, що ціни на нього в лютому будуть ще нижчими, падатимуться», — додав Бичков.

Слід зазначити, що в травні Кабмін ухвалив рішення про передачу заарештованого в рамках кримінального провадження майна мережі Glusco в управління «Нафтогазу». Загалом це 172 об’єкти. Серед них: 126 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки та майно, розташоване у різних регіонах України, у тому числі на тимчасово окупованих територіях та у зоні бойових дій.