Кросовери та позашляховики відрізняються надійністю і прохідністю, а деякі з них сміливо можна купувати з пробігом — експерти назвали ці моделі.

Про це пише «Апостроф».

Кращий субкомпактний кросовер: Hyundai Kona

Маленький симпатичний автомобіль вперше з’явився на ринку в 2018 модельному році і відразу став одним з кращих автомобілів в своєму сегменті. Експерти рекомендують шукати Kona з повним приводом. Базовим двигуном Kona є 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, який володіє 147 кінськими силами.

Кращий компактний кросовер: Mazda CX-5 2014-2016 рр

Mazda CX-5 довгий час вважалася найкращим вибором в сегменті компактних кросоверів. Вона в цілому надійна, добре зібрана і має привабливий кузов. Базовий 2,0-літровий двигун дає 155 кінських сил; більший 2,5-літровий — 184 кінських сил. У будь-якому випадку, акцент CX-5 на динамічній керованості є її кращою якістю.

Кращий дворядний позашляховик: Jeep Grand Cherokee 2013-2015 рр

Jeep Grand Cherokee є спеціалізованим позашляховиком з належною системою повного приводу, призначеною для бездоріжжя. Jeep оновив Grand Cherokee для 2014 модельного року, і всі моделі отримали восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Стандартний 3,6-літровий двигун V6 забезпечує 290 кінських сил.

Кращий трьохрядовий кросовер: Kia Sorento 2016-2017 рр

Kia Sorento — один з найбільш компактних автомобілів з третім рядом сидінь, який знаходиться десь між компактними кросоверами, такими як Mazda CX-5, і середньорозмірними кроссоверами, такими як популярний Toyota Highlander. Він був оновлений для 2016 модельного року, і отримав три варіанти двигуна.

Кращий повнорозмірний позашляховик: Ford Expedition 2009-2014 рр

Великий позашляховик Ford заснований на «начинці» популярного пікапа F-150. Ford використовував IRS в експедиції з 2003 року. Ця конструкція покращує ходові якості автомобіля, а також дозволяє використовувати третій ряд, який складається в підлогу і забезпечує достатньо місця для пасажирів. З 2014 року позашляховик оснащували двигуном EcoBoost V6 з турбонаддувом і шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.