У США виявили купе Chevrolet Impala 1967 року в стані нового авто. Легендарна американська машина 46 років простояла в спеціальному сховищі. Їй присвятив відео на YouТube блогер Лу Костабілі, повідомляє «Фокус».

Це купе Chevrolet Impala проїхало всього 27 350 км за понад пів століття. Справа в тому, що перший власник недовго експлуатував авто, а помістив його у величезний целофановий пакет на замку та поставив у гараж.

Автомобіль ідеально зберігся та має вигляд нового. Кузов, салон і двигун не вимагають реставрації. Цілком можливо, що це найкращий невідреставрований Chevrolet Impala 60-х років.

До того ж, це купе належить до рідкісної зарядженої версії SS Z24 — таких Impala випустили лише 2124. Автомобіль оснащений величезним 7,0-літровим V8 потужністю 385 к.с. і 3-ступінчастою автоматичною КПП. Він розганяється до 100 км/год за 8,4 сек і розвиває швидкість понад 200 км/год.

Авто також має незвичайний темно-зелений колір, який нечасто зустрічається на Chevrolet Impala SS 1967 року. На додаток, це рідкісна шестимісна версія купе — спереду в салоні встановлено диван.