У центрі Києва помітили Mercedes-Benz GLS у тюнінгу Brabus. Потужний заряджений кросовер є рідкістю на наших дорогах і частіше можна побачити Mercedes G-Class Brabus. Про авто розповів «Фокус».

Цей кросовер Brabus збудований у 2020 році і за основу для нього взяли топовий 612-сильний Mercedes-AMG GLS63. У німецькому ательє пропонують два варіанти доопрацювання двигуна: потужність 4,0-літрового V8 твін-турбо можуть збільшити до 700 або 800 к. с.

У першому випадку розгін до 100 км/год займає 4 секунди, у другому – 3,8 секунди. Максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год. Крім того, встановлено спортивну вихлопну систему з гучним звучанням, а за доплату можуть доопрацювати і пневмопідвіску.

Тюнінг Mercedes GLS від Brabus також включає встановлення карбонового обважування та особливої решітки радіатора. Кросовер занижений та отримав 24-дюймові колісні диски Monoblock ZV Platinum Edition з низькопрофільною гумою.

Салон Mercedes GLS Brabus на фото не потрапив, але відомо, що німецьке ательє пропонує на вибір різні варіанти внутрішнього оздоблення шкірою та карбоном.