Кросовери зараз мають величезну популярність у нашій країні. Як правило, кросовери є просторими, більш місткими і мають непогану прохідність. Саме через це даний клас автомобілів став набирати популярності і потихеньку витісняє з продажу ті ж седани, хетчбеки та універсали.

Але деякі кросовери відрізняються слабкою надійністю, хоча при цьому мають досить велику популярність серед автолюбителів. Так які ж кросовери найчастіше ламаються і здатні завдати їх власнику чимало проблем?

Nissan X-Trail

Це просторий та комфортний автомобіль. Багажне відділення у машини досить велике. Зовнішній вигляд можна назвати сучасним з натяжкою, але при цьому кросовер має стиль. Салон досить спартанський, але все необхідне для щоденних переміщень містом у ньому є. Але у цієї моделі можуть виникнути проблеми після певного часу використання.

Автомобільні експерти радять не купувати екземпляри з двигуном, об’єм якого дорівнює 2.5 літрам. Зламатися може поршнева система та ланцюг ГРМ. З цим двигуном у парі працює варіатор. Така трансмісія не дуже добре функціонує в цій зв’язці, хоча варто відзначити, що технічний стан все ж таки залежить від того, чи стежив власник за своєю машиною і чи проходив він вчасно технічне обслуговування. До цього модель дуже вимоглива.

Skoda Yeti

Щодо покупки уживаного Skoda Yeti варто подумати. Це досить проблемний автомобіль і в жодному разі не варто купувати його з турбованими силовими агрегатами TSI, об’єм яких становить 1.2 та 1.4 літри. Це вкрай слабкі та вимогливі двигуни. Тут проблеми можуть виникнути з поршневою групою, ГРМ та каталізатором. Проблеми можуть статися і з не дуже надійною трансмісією DSG.

BMW X1

Даний німецький кросовер також є проблемним, тому варто подумати, перш ніж приймати рішення його придбати. Сам ремонт виллється в копієчку, так як модель відноситься до преміум-бренду, хоча за фактом і є представником мас-сегмента.

Проблеми можуть виникнути з бензиновим двигуном з об’ємом на 2 літри. Навіть якщо пробіг і не дуже великий, у автомобіля все одно можуть виникнути проблеми з цим двигуном. Машина може почати їсти олію. Плюс часто виходить з ладу і сам датчик, який відповідає за показ цього рівня, що тільки додає проблем. Якщо вчасно не помітити дані несправності, двигун виходить з ладу, а ремонт явно буде недешевим.

Volkswagen Tiguan

У вживаних Volkswagen Tiguan є деякі з силовим агрегатом на 1.4 літра, який має дві потужнісні варіації, на 122 і 150 кінських сил. Часто у цих двигунів страждає поршнева група та ланцюг ГРМ. Проблеми можуть виникнути і з системою ABS, а також із трансмісією DSG.

Mazda CX-7

Це один з тих японських автомобілів, який не має нічого спільного з виразом – японська якість. Mazda CX-7 не відрізняється надійністю двигун об’ємом на 2.3 літра. Проблеми можуть виникнути з ланцюгом ГРМ, а також турбіною, ремонт якої коштує круглу суму. Також власники відзначають, що двигун може перегріватися, натомість до трансмісій у кросовера жодних нарікань немає.