На вторинному ринку представлений широкий асортимент машин, що притягує до нього покупців. Проте є нюанси, про які варто пам’ятати, особливо коли мова йде про ціну. За одна і ту ж модель можуть просити різні суми, що ускладнює вибір для покупців. Дешеві варіанти може бути більш привабливими, але вища вартість у більшості випадків гарантує кращий стан.

Як би там не було, є оптимальні пропозиції, і експерти виділили п’ять машин, які можна купити всього за 5 тисяч доларів (близько 200 тисяч гривень за актуальним курсом) і які майже не мають недоліків.

Nissan Almera

Моделі японського бренду відомі своєю надійністю та хорошим оснащенням, і Nissan Almera не є винятком. Автомобіль пропонує ресурсні двигуни, досить міцну підвіску, цікаву зовнішність і комфортний салон. Третє покоління цієї моделі вкладається в зазначений ціновий діапазон і не повинно створювати значних проблем в обслуговуванні.

Renault Logan

Для тих, хто шукає надійний автомобіль з хорошою технічною “начинкою”, Renault Logan 2012-2014 років випуску – відмінний варіант в рамках зазначеного бюджету. Комплектація може бути обмеженою, але автомобіль пропонує надійні двигуни, “невбивану” підвіску та міцний кузов. Варто перевірити кузов на наявність ознак корозії, але в іншому цей автомобіль – надійний вибір.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo – ще один чудовий варіант, хоча лакофарбове покриття схильне до корозії і потребує особливої уваги. Незважаючи на це, автомобіль пропонує хороші можливості вибору, комфортний салон і привабливий зовнішній вигляд, особливо у версії 2008-2009 років.

Skoda Octavia

Skoda Octavia 2008-2009 років випуску також вкладається в бюджет і пропонує надійну технічну частину, комфортний салон і хорошу комплектацію. Варто зупинити свій вибір на дорожчих варіаціях, оскільки вони пропонують ширший вибір опцій комфорту та безпеки. Візуально модель виглядає добре, що добре гармонує з іншими параметрами.

Chevrolet Cruze

Нарешті, Chevrolet Cruze – це простий і легкий в обслуговуванні автомобіль, який цінують як звичайні автомобілісти, так і експерти. Хоча салон може запропонувати мінімальний комфорт, автомобіль компенсує це своєю надійною технічною “начинкою” і міцною підвіскою. Стандартний пакет опцій компенсується відмінними експлуатаційними характеристиками, що робить його ідеальною робочою конячкою. На вторинному ринку версію 2008-2010 років випуску можна придбати за $5 000.

На закінчення, незважаючи на те, що вартість може значно відрізнятися на вторинному ринку, все ще можна знайти чудові пропозиції. Nissan Almera, Renault Logan, Volkswagen Polo, Skoda Octavia і Chevrolet Cruze – відмінні варіанти, які пропонують надійну роботу, хорошу комплектацію і комфортний салон в рамках зазначеного бюджету.